Kosze Prezentowe Toruń

( ilość produktów: 10 )

Zestawy świąteczne z dokoracjami bożonarodzeniowymiPobierz katalog zestawów świątecznych dla firmZestawy prezentowe EKOZestawy prezentowe do 50 złZestawyt świąteczne do 100 zł Zestawyt świąteczne do 150 złZestawy świąteczne VIPZestawy upominkowe dla kobietKosze prezentowe dla mężczyznZestawy świąteczne VIP

 

Prezenty świąteczne Toruń - kosze upominkowe dla Firm

Świąteczne kosze upominkowe są specjalnością naszej firmy. To co wyróżnia nasze zestawy prezentowe to wspaniała świąteczna oprawa. Tylko u nas dostaniesz niepowtarzalne wianki, stroiki, ozdobne świeczki czy drewniane zawieszki z logiem firmy. Ponadto każdy kosz prezentowy zawiera produkty niedostępne w zwykłym markecie. Słodkości i wytrawne przetwory pochodzą z manufaktur, co czyni świąteczne upominki niepowtarzalnymi. W tegorocznej ofercie znajdziesz również świąteczną kolekcję kaw, herbat i czekolad. Ekskluzywne zestawy świąteczne zawierają nie tylko smakołyki, świąteczną dekorację, ale także alkohol. Do wyboru są wina z francuskich, włoskich i hiszpańskich winnic, nalewki, whisky, a także mocna polska śliwowica. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. O szczegóły możesz zapytać profesjonalnych doradców.

Zestawy świąteczne na każdą kieszeń

W Świątecznych Prezentach przygotowaliśmy zestawy dostosowane do różnych potrzeb. W szerokiej ofercie znajdują się upominki do 50 zł, kosze prezentowe do 100 zł i 150 zł, a także specjalne zestawy dla Pań i Panów. Dostosuj ofertę do obdarowanej osoby. Prezent firmowy nie powinien wprawiać w zakłopotanie, więc warto go dostosować do stanowiska czy rangi odbiorcy. Prezent świąteczny nie może być za tani, ani za drogi, ponieważ przyniesie odwrotny skutek do zamierzonego.

Świąteczne Prezenty w Toruniu

Wybrane upominki dostarczamy również w Twoim mieście i okolicy. Z zamówieniem prezentów świątecznych nie warto czekać na ostatnią chwilę. Wybierz zestaw z wyprzedzeniem i umów termin dostawy. Szybsza rezerwacja daje gwarancję na dostępność produktów i terminową dostawę. Zapraszamy do kontaktu!

      pixel