O nas

Naszą pasją są prezenty!

Wiemy jak ważne są drobne gesty! To one podtrzymują cenne znajomości i budują dobrą atmosferę do owocnej współpracy. Dlatego z pasją zajmujemy się tworzeniem i kompletowaniem atrakcyjnych zestawów upominkowych, które pomagają naszym klientom podtrzymywać kontakty zarówno biznesowe, jak i pracownicze.

 

Firmowe zestawy prezentowe to doskonały sposób na wyrażenie swojego zadowolenia i podziękowanie za czas poświęcony wspólnej realizacji celów i zadań.

Oferujemy specjalnie wyselekcjonowane produkty delikatesowe od najlepszych polskich oraz zagranicznych manufaktur. Współpracujemy z najlepszymi importerami win z Francji, Hiszpanii i Włoch. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych trunków, potwierdzoną renomą i nagrodami ich producentów.

Nasz Zespół chętnie pomoże Państwu w przygotowaniu atrakcyjnych zestawów prezentowych na każdą okazję, uwzględniając Państwa indywidualne oczekiwania i warunki współpracy. Nasze kompozycje dostarczamy na terenie całej Polski, a także do krajów Unii Europejskiej.

Wręczanie prezentów jest równie przyjemne, jak ich otrzymywanie!

 

Zapraszamy do współpracy!


SwiatecznePrezenty.pl

 

 

PS
Bezpłatna konsultacja! Zadaj nam dowolne pytanie.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej, telefonicznej konsultacji. W trakcie kilkuminutowej rozmowy odpowiemy na wszystkie pytania i dowiemy się, jakie pomysły na prezenty firmowe możemy Państwu zaproponować. Opowiemy o naszych możliwościach i ewentualnych, alternatywnych rozwiązaniach. Uzyskane podczas rozmowy informacje pozwolą nam na przygotowanie niezobowiązującej oferty, odpowiadającej na Państwa potrzeby!

 

Zadzwoń już dzisiaj! Tel. + 48 531 352 330

 

lub napisz do nas: biuro@swiateczneprezenty.pl

 

pixel