Kosze Prezentowe Kętrzyn

( ilość produktów: 8 )

Zestawy świąteczne z dokoracjami bożonarodzeniowymiPobierz katalog zestawów świątecznych dla firmZestawy prezentowe EKOZestawy prezentowe do 50 złZestawyt świąteczne do 100 zł Zestawyt świąteczne do 150 złZestawy świąteczne VIPZestawy upominkowe dla kobietKosze prezentowe dla mężczyznZestawy świąteczne VIP

 

Zestawy świąteczne Kętrzyn - kosze upominkowe dla firm

Wręczanie prezentów świątecznych jest doskonałą okazją do spotkania, odświeżenia kontaktów lub budowania dobrej atmosfery. W naszej ofercie znajdziesz kosze ze słodyczami, upominki z aromatycznymi herbatami i kawami, a także ekskluzywne prezenty  z alkoholem. W świątecznych prezentach nie może zabraknąć świątecznych akcentów, dlatego do naszych koszy upominkowych dodajemy ozdobne gałązki, dekoracje na choinkę, stroiki czy wianki. Czasami nawet słodkości, same w sobie są mocno ozdobne. Duże wrażenie robią deserowe lub mleczne czekolady w kształcie choinki, czy gwiazdkowe pierniki. Dzięki produktom niedostępnym w zwykłym sklepie, zestawy są bardzo wyjątkowe i cenione przez naszych klientów. Niezależnie od ceny zestawu prezentowego, wiemy że będzie wyglądał elegancko i zrobi duże wrażenie. W dodatku do każdego upominku świątecznego możesz dodać bilecik z życzeniami lub spersonalizować zestaw swoim logiem.

Dlaczego warto wręczać kosze upominkowe współpracownikom i kontrahentom?

Budowanie relacji to w dzisiejszych czasach podstawa każdego biznesu. Sieć kontaktów wpływa na rozwój firmy, a dobra atmosfera na długoterminową współpracę. Jak zadbać o kontakty w biznesie? Jedną z najpopularniejszych metod jest wykorzystanie rodzinnej atmosfery świąt. Grudzień jest doskonałym miesiącem do podziękowania za cały rok współpracy. Dzięki naszym zestawom prezentowym podziękowania będą wyjątkowe i z pewnością przyniosą pozytywne skutki. 

Dostawa świątecznych prezentów i koszy upominkowych w Kętrzynie! Jesteśmy blisko Ciebie. Zapytaj o ofertę naszych doradców i umów termin dostawy.

      pixel