Zestawy świąteczne do 100 zł netto

( ilość produktów: 32 )

Zestawy prezentowe - Zestawy świąteczne - Kosze prezentowe - Kosze świąteczne - Kosze delikatesowe

Jakie zestawy prezentowe wręczać na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok? - zobacz najciekawsze propozycje na bieżący rok. W tym roku najmodniejsze są zestawy prezentowe w stylu EKO KRAFT z produktami polskich producentów i manufaktur.

Zestawy świąteczne i prezentowe dla Firm w cenie do 100 zł, to najchętniej odwiedzana strona w naszym sklepie. Kwota 100 zł netto pozwala na skomponowanie Kosza Prezentowego z niecodziennymi i wyszukanymi produktami spożywczymi. Słodycze, czekolady, kawa i herbata świąteczna pochodząca z polskich manufaktur, które posiadamy w ofercie - to produkty najwyższej jakości. Wyprodukowanie z pasją i najwyższą dbałością o jakość i dobrą recepturę. Wina i mocniejsze trunki pochodzą z zaufanych winnic włoskich, francuskich i hiszpańskich.

Kosze prezentowe dla Firm to doskonały sposób na złożenie podziękowań po całorocznej, a nawet wieloletniej współpracy biznesowej z kontrahentami, handlowcami, przedstawicielami. Kosz z oryginalnym produktami, których na co dzień nie można kupić w przeciętnych sklepach, stanowi atrakcyjną formę podziękowań. Dla każdego znajdzie się w takim koszu coś, co przypadnie mu do kulinarnego gustu.

Kosze i zestawy świąteczne na indywidualne zamówienie. Przedstawione zestawy prezentowe są przykładowymi zestawieniami produktów, które możemy dla Państwa skompletować, przyozdobić i zapakować wg życzenia. Specjalizujemy się w dostarczaniu dedykowanych zestawów, które uwzględniają wskazówki zamawiającego.  Wybrane produkty możemy personalizować – oznaczając je logotypem. Zestaw może także mieć nadaną wybraną kolorystykę. Podkreślać ją będą ozdoby i dekoracje we wskazanym kolorze.

      pixel