Agencje Reklamowe - zapraszamy do współpracy!

Nasza oferta zestawów świątecznych i koszy prezentowych skierowana jest do klientów firmowych, instytucjonalnych oraz Agencji Reklamowych. 

 


Oferujemy szerokie możliwości modyfikacji i kreowania oferowanych zestawów prezentowych - zgodnie z oczekiwaniami i życzeniami klientów:

  • Modyfikujemy i personalizujemy etykiety produktowe na winach i pozostałych artykułach.
  • Nadajemy odpowiednią kolorystykę, dobierając dekoracje, opakowanie, wstążki i pozostałe ozdoby.
  • Tworzymy specjalne zestawy prezentowe wg ustalonych kryteriów cenowych i jakościowych - dysponujemy bazą ponad 500 unikalnych produktów z polskich manufaktur. Współpracujemy z importerami i producentami win, wódki, whiskey, słodyczy oraz drobnych upominków.
  • Dysponujemy bogatym magazynem oryginalnych ozdób i dodatków świątecznych - także wykonywanych na zamówienie w krótkich seriach.
  • Oferujemy możliwość umieszczenia logo klienta na opakowaniach kartonowych w formie nadruku, tłoczenia lub złocenia. Grawerujemy i wycinamy laserowo w sklejce i innych materiałach introligatorskich.

 

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy oraz nowe możliwości.
Wspólnie spełnimy najskrytsze życzenia prezentowe naszych kontrahentów.


Gwarantujemy terminowość, solidność i zaangażowanie!

Zapraszamy!

Zespół
SwiatecznePrezenty.pl

 

Zestawy świąteczne z dokoracjami bożonarodzeniowymiPobierz katalog zestawów świątecznych dla firm 2021Zestawy prezentowe EKOZestawy prezentowe do 50 złZestawyt świąteczne do 100 zł Zestawyt świąteczne do 150 złZestawy świąteczne VIPZestawy upominkowe dla kobietKosze prezentowe dla mężczyznZestawy świąteczne VIP

 

pixel